Strona główna   Rejestracja   Logowanie

Profil firmy

Informacje o Pracodawcy

ARK Agencja Pracy
Zawiercie, śląskie, Polska

Zarejestruj się aby zobaczyć informacje o kontaktach

Opis firmy:

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pilnie poszukuje dla jednego ze swoich Klientów pracownika na stanowisko Specjalista utrzymania ruchu tłoczników.
Wymagania:
-wykształcenie wyższe - techniczne,
-min  2 lata doświadczenia w pracy  na tłoczni,
-znajomość zasad utrzymania ruchu,
-bardzo dobra organizacja własnej pracy,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
-rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność.
Zakres obowiązków:
-nadzór techniczny nad dostosowywaniem matryc (tłoczników) do produkcji masowej,
-naprawa i konserwacja matryc do wykrawania i formowania komponentów,
-nadzór nad obsługą maszyn do obróbki metali: (tokarka, frezarka, szlifierka),
-kontrola stanu napraw matryc,
-modernizacja i wdrażanie modyfikacji.
Oferujemy:
-prace w okolicach Zawiercia,
-umowa o pracę na czas określony, poprzedzoną umową o na okres próbny,
-wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i dodatki pracownicze,
-pracę w rozwijającej się  firmie.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV, kontakt telefoniczny lub osobiste dostarczenie dokumentów aplikacyjnych do siedziby biura w Zawierciu ul Wierzbowa 16 H.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.

Oferty pracy ARK Agencja Pracy
Wyniki: 1 Oferta pracy
Liczba ofert pracy na stronie:
Stanowisko (Bez Szczegółów) Lokalizacja Wysłany Down
Kierownik utrzymania ruchu (tłocznia) ARK Agencja Pracy Zawiercie, śląskie 2016-06-28
Wymagani a: -wykształcenie wyższe - techniczne, -min  2 lata doświadczenia w pracy  na tłoczni,...