Używamy plików cookie (tzw. „ciasteczek”), aby udoskonalać doświadczenie Twojej wizyty na naszej stronie internetowej. Aby spełnić wymagania Dyrektywy 2002/58/WE o ochronie prywatności i komunikacji elektronicznej, musimy poprosić Cię o wyrażenie zgody na tworzenie plików cookie.

Strona główna   Rejestracja   Logowanie

Profil firmy

Informacje o Pracodawcy

Quattrum sp. z o.o.
hgfjdfm, Polska

Zarejestruj się aby zobaczyć informacje o kontaktachOpis firmy:

Firma Quattrum Sp.z o.o.,  jest firmą działającą na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami. Spółka została zarejestrowana w 2014 roku.

Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, zatrudniamy specjalistów sektora finansowego. Doświadczenie windykatorów pozwoliło firmie na wypracowanie własnych, przejrzystych i skutecznych procedur postępowania na rynku. Dzięki bogatej ofercie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji naszych Klientów .

Elastyczność działania i zapewnienie bezpieczeństwa naszemu klientowi oraz dyskrecja są naszą dewizą. Skuteczność realizowanych kontraktów idąca w parze ze stale wzrastającą ilością kontaktów, a także ciągle poszerzany krąg Klientów zapewniają firmie stabilną pozycję na rynku.

Klientami korzystającymi z naszego nowoczesnego sposobu windykacji należności są firmy oraz osoby fizyczne z miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot,Reda, Wejherowo,Rumia,Chwaszczyno,Kartuzy,Pruszcz Gdański,oraz inne miejscowości z województwa pomorskiego. Z oczywistych powodów nie podajemy nazw firm dla których pracujemy.

Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych oraz zagwarantowanie wysokiego standardu usług zarządzania wierzytelnościami.

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, będące liderami w swojej branży. Dbałość o dobre imię każdego klienta jest dla nas najważniejsza.

specjalizujemy się w egzekucji i odzyskiwaniu długów, wierzytelności oraz należności. Prowadzimy działalność w wielu miastach Polski

Działamy kompleksowo na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami, zajmujemy się skupem i sprzedażą wierzytelności oraz długów. Wśród naszych usług są także: poszukiwanie majątku dłużnika, ochrona fizyczna, wywiad gospodarczy oraz pieczęć prewencyjna.

sprawy. Podejmujemy się również windykacji należności z lat 90-tych. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi adwokatami i radcami prawnymi zapewniamy pełną obsługę prawną.

Wiemy również, jak cenny w biznesie i w życiu jest czas, dlatego też nasi mobilni doradcy zapewniają Państwu specjalistyczną pomoc w miejscu i czasie dostosowanym do Państwa potrzeb.

Nasze usługi dedykujemy zarówno podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, jak również osobom fizycznym.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw wierzycielom alimentacyjnym, znajdującym się w szczególnej sytuacji, stworzyliśmy specjalny program ukierunkowany na odzyskiwanie tego rodzaju świadczeń.

  ?


Oferty pracy Quattrum sp. z o.o.
Wyniki: 4 ogłoszeń pracy
Liczba ofert pracy na stronie:
Stanowisko (Bez Szczegółów) Lokalizacja Wysłany Down
Specjalista ds. pozyskiwania zleceń Quattrum sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie 2016-09-28
Specjalista ds.pozyskiwania klientów kluczowych Quattrum sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie 2016-08-08
Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku? - Aktywnym wyszukiwaniem i pozyskiwaniem klientów...
Specjalista ds. pozyskiwania zleceń Quattrum sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie 2016-06-28
tt
Specjalista ds. windykacji Quattrum sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie 2015-09-21
Wymagania: Mile widziane doświadczenie w odzyskiwaniu należności lub obsłudze Klienta Umiejętność...