Używamy plików cookie (tzw. „ciasteczek”), aby udoskonalać doświadczenie Twojej wizyty na naszej stronie internetowej. Aby spełnić wymagania Dyrektywy 2002/58/WE o ochronie prywatności i komunikacji elektronicznej, musimy poprosić Cię o wyrażenie zgody na tworzenie plików cookie.

Strona główna   Rejestracja   Logowanie
Serwis ogłoszeń dla pracodawców www.afisz24.eu

                      Jesteśmy firmą inną niż wszystkie – dynamicznie rozwijamy się, oferując przejrzyste zasady i możliwość sprawdzenia oferty. Nasz portal pozwoli Ci szybko znaleźć pracowników zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
                       Dane umieszczone w naszym katalogu weryfikowane są przez naszych pracowników, tak by były możliwie aktualne i pełne, a także by klient bez problemu mógł szybko skontaktować się z daną firmą.

            Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani do rozpoczęcia współpracy z portalem www.afisz24.eu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, lub do kontaktu z biurem obsługi klienta bok@afisz24.eu

            Zapraszamy do współpracy Zespół Afisz24.eu

 

Nota prawna

Portal Afisz24.eu jest własnością  Quattrum sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000534729, kapitał zakładowy: 5.000 zł, NIP 5833173069, REGON 36028877500000)